Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Відбулося засідання «круглого столу»

опубліковано 29 листопада 2021 о 11:44

Голова Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області Ігор Суханов та фахівці податкової служби Харківщини провели засідання «круглого столу».

У заході взяли участь представники Громадської ради Руслана Пивоварова (Комітет податкової політики), Віталій Шевченко (Комітет запобігання тіньовій економіці та захисту прав платників податків), Віктор Жук (Комітет запобігання та протидії корупції) та активісти інститутів громадянського суспільства, які постійно співпрацюють з Громадською радою: Голова ГО «Об`єднання молодих науковців національного технічного університету «Харківський Політехнічний інститут» Роман Томашевський та Голова правління ГО «Харківський прес-клуб ринкових реформ» Олександр Швець.

Відкриваючи засідання, Ігор Суханов відзначив, що керівник Головного управління ДПС у Харківській області Артем Єфремов завжди підтримує проведення таких спільних заходів. Він подякував представникам інститутів громадянського суспільства за спільну роботу, спрямовану на поширення податкової культури серед громадян та на розвиток комунікації з податковою службою.

Також, Ігор Суханов вручив Подяку Голові правління ГО «Харківський прес-клуб ринкових реформ» Олександру Швецю за вагомий внесок у роботу з висвітлення нагальних питань бізнесу та захисту прав платників податків.

Спікером від Головного управління ДПС у Харківській області на заході виступила заступник начальника відділу управління адміністрування фізичних осіб Юлія Микитенко. Вона розповіла про основні аспекти одноразового (добровільного) декларування та про право громадян на отримання  податкової знижки.

Під час діалогу присутні обговорили напрямки розвитку комунікації та окреслили основні вектори спільної діяльності: інформування громадськості про реалізацію державної політики у податковій сфері та роботу над пропозиціями щодо вдосконалення норм податкового законодавства.

«Громадська рада завжди буде надійним партнером та помічником податкової служби для продовження діалогу з бізнесом та громадськістю», - зазначив Ігор Суханов наприкінці засідання.