Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Засідання Комітету з питань комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв'язків Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області

опубліковано 01 лютого 2022 о 10:45

Відбулося засідання Комітету з питань комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв'язків Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області, який очолив Олександр Швець.

На заході були присутні члени Громадської ради, що виявили бажання працювати в цьому Комітеті, та фахівці, залучені до роботи Комітету на постійній основі.

Головне управління ДПС у Харківській області представили: начальник управління інформаційної взаємодії Тетяна Шинкарьова, заступник начальника управління - начальник відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Катерина Дятлова та провідний фахівець управління податкового аудиту Яна Засядько.

Голова Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області Ігор Суханов, розпочавши засідання, привітав присутніх членів Громадської ради з початком роботи Комітету.

Зазначив, що робота нового Комітету з питань комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв'язків повинна бути спрямована на активну громадську позицію та комунікацію з громадськістю та бізнесом.

Ігор Суханов ознайомив присутніх з Порядком денним засідання Комітету.

Він зазначив, що увага Комітету буде приділятися роз’яснювальній роботі, зокрема, з питань застосування РРО та ПРРО, одноразового (спеціального) добровільного декларування, обліку товарних запасів, декларування громадянами  доходів  за минулий рік тощо.

Під час заходу було затверджено склад Комітету з питань комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв'язків Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області, обрано заступника голови Комітету (Роман Томашевський), заступника голови – секретаря Комітету (Олена Касьянова), розглянуті організаційні питання роботи Комітету та затверджено План роботи Комітету на 2022 рік.

Всі присутні мали змогу висловити свої пропозиції стосовно роботи у подальшому. По всім питанням Порядку денного засідання були винесені відповідні рішення.

Наприкінці заходу Ігор Суханов подякував керівнику Головного управління ДПС у Харківській області Артему Єфремову за налагоджену комунікацію з ГУ та за сприяння у діяльності Громадської ради. Побажав присутнім успіхів та плідної роботи.