Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Робоча нарада голови Громадської ради з Комітетом

опубліковано 01 лютого 2022 о 10:52

Голова Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області Ігор Суханов провів робочу нараду з керівництвом Комітету з питань комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв'язків.

У нараді взяли участь: начальник управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Харківській області Тетяна Шинкарьова, заступник начальника управління – начальник відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Харківській області Катерина Дятлова, голова Комітету Олександр Швець, заступник голови Комітету Роман Томашевський та заступник голови – секретар Комітету Олена Касьянова.

Важливі питання обговорення громадськості - особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій, обговорення питання одноразового добровільного декларування та інші новації.

Зосереджено увагу на випадки  шахрайських дій невідомих осіб.

Під час заходу визначено шляхи роботи та головні  акценти, на яких необхідно буде зосередити увагу Комітету у 2022 році, обговорені питання подальшого розвитку комунікації з Головним управлінням ДПС у Харківській області.

Учасники заходу окреслили перелік питань, які потребують аналізу в ході найближчої зустрічі, та висловили готовність до подальшої співпраці.