Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Київське управління: про легалізацію праці та про переваги податкових діджитал-послуг

02.12.2019

Фахівцями Київського управління Головного управління ДПС у Харківській області продовжується робота у напрямку дотримання суб’єктами господарювання встановленого розміру мінімальної заробітної плати, погашення заборгованості з ЄСВ та дотримання норм законодавства про працю.

Днями, представники Київського управління спільно з фахівцями Адміністрації Київського району Харківської міської ради, представниками інших служб взяли участь у засіданні районної робочої групи з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На порядок денний робочої групи були винесені такі питання, як стан використання найманої праці суб’єктами підприємницької діяльності (юридичними та фізичними особами), легалізація трудових відносин та виведення заробітної плати і зайнятості населення з «тіньового» сектора економіки, підвищення рівня мінімальної заробітної плати.

На засідання були запрошені керівники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких за вересень 2019 р. нараховано заробітну плату менше законодавчо встановленого мінімального розміру. Проведено співбесіди стосовно сплати заборгованості з ЄСВ, розглянуто проблемні питання та обговорено шляхи їх вирішення.

За підсумками засідання вирішили – керівникам підприємств та ФОП в подальшому не допускати встановлення необґрунтованого неповного робочого дня або тижня, розглянути питання ефективного використання трудових ресурсів, підвищення заробітної плати працівникам, при прийнятті на роботу найманих працівників своєчасно інформувати Київське управління Головного управління ДПС у Харківській області.

Всіх присутніх було попереджено про недопущення найму працівників без оформлення трудових відносин, що є грубим порушенням чинного законодавства України, та проінформовано про передбачені за порушення фінансові санкції.

Крім того, працівники Київського управління звернули увагу присутніх платників на переваги використання електронних сервісів ДПС, подання звітності в електронному вигляді. З цією метою серед учасників заходу було розповсюджено друковану продукцію щодо можливостей «Електронного кабінету платника» та переваг подання звітності в електронному вигляді.

Робота триває.