Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Для запобігання виникненню податкового боргу Київське управління ГУ ДПС у Харківській області звертає увагу!

07.05.2020 -

Київське управління звертає увагу платників, які обслуговуються в Київському управлінні ГУ ДПС у Харківській області, на те, що Київське управління обслуговує платників, які зареєстровані у Київському та у Московському адміністративних районах міста Харкова.

Отже, для запобігання виникненню податкового боргу, при самостійному виборі номерів розрахункових рахунків на: https://kh.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/ для сплати того чи іншого податку (ЄСВ, податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів) необхідно уважно ставитися до правильності заповнення реквізитів для оплати та правильно визначати номер рахунку (IBAN) залежно від того, в якому адміністративному районі міста Харкова ви зареєстровані, тобто – в Московському чи Київському, адже надходять платежі до бюджетів через різні управління Державної казначейської служби України в м. Харкові.

Крім того, при визначені платежу, необхідно враховувати й Символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, інформація щодо яких також розміщена на https://kh.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/ під номером «3».

Також, працівники Київського управління постійно нагадують платникам про чисельні переваги користування Електронним кабінетом платника (Е-кабінет), одною з яких є те, що при сплаті податків за допомогою особистого Е-кабінету реквізити для їх сплати «підтягуються» у платіж автоматично і вірно, що унеможливлює виникнення у платника податкового боргу через невірне визначення реквізитів.