Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Близько 17 тисяч адміністративних послуг надано платникам податків Московського та Київського районів Харкова

20.05.2020

Київське управління ГУ ДПС у Харківській області повідомляє, що протягом січня – квітня поточного року фахівцями управління надано 16915 адміністративних послуг платникам податків, що зареєстровані у Московському та Київському адміністративних районах міста Харкова.

До Київського управління найчастіше звертались:

- за реєстраційними номерами облікової картки платника податків і внесення до паспорта відповідних даних (3775 - 19% від загальної кількості адмінпослуг);

- для реєстрації платника єдиного податку (3519);

- за витягами з реєстру платників єдиного податку (2770);

- для видачі довідки про відсутність заборгованості (1812);

- за реєстрацією книг обліку доходів та обліку доходів і витрат (1404);

- за відомостями з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми і джерела виплачених доходів та утриманих податків (1261), тощо.

Працівники управління нагадують, що в умовах карантину Центр обслуговування платників податків Київської ДПІ працює за окремим графіком та у режимі он-лайн.

Організація прийому платників у ЦОП здійснюється за попереднім записом (за телефонами 700-57-70 та 714-34-82) для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності.

Крім того, фахівці управління радять платникам отримувати адміністративні послуги в онлайн режимі, користуючись Електронним кабінетом: https://cabinet.tax.gov.ua.