Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Південне управління продовжує активну співпрацю з районними державними адміністраціями

20.08.2020 -

На виконання доручення в. о. начальника Головного управління ДПС у Харківській області Артема Єфремова Південне управління продовжує активну роботу по скороченню податкового боргу до місцевого бюджету.

17.08.2020 року відбулася зустріч за участю голови Кегичівської районної державної адміністрації Джамала Стаценко та начальника Південного управління ГУ ДПС у Харківській області Вікторії Возної, на якій розглядалися питання погашення податкового боргу до місцевого бюджету та відпрацювання можливих ризиків щодо використання не облікованих земельних ділянок.

Під час зустрічі було обговорено питання стосовно виявлення ймовірних порушників податкового законодавства у сфері земельних відносин, за допомогою публічної карти України, податкової звітності, розроблено та нанесено на земельну кадастрову карту Кегичівського району сільськогосподарські земельні ділянки по яким відсутня інформація щодо власників земельних ділянок, обробітку, засіву та збору сільгоспкультур.

За підсумками зустрічі було розроблено алгоритми дій щодо пошуку резервів підвищення надходжень до місцевих бюджетів, заплановано спільні заходи щодо погашення податкового боргу та відпрацювання можливих ризиків щодо використання не облікованих земельних ділянок Кегичівського району.