Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Як швидко отримати довідку про доходи під час карантину?

, опубліковано 27 квітня 2021 о 08:43

Якщо громадянам необхідно отримати довідку про доходи, можна звернутися до податкової служби за місцем проживання, отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

 Зараз, в умовах карантинних обмежень, ця послуга надається в онлайн режимі.

Про це сьогодні йшлося на зустрічі начальника відділу електронних сервісів та звітності Людмили Макаренко та відвідувачів Центру обслуговування платників Шевченківської ДПІ.

Макаренко Людмила розповіла про те, що на  веб-порталі Державної податкової служби  працює «Електронний кабінет» платника, за допомогою якого фізичні особи можуть отримати в електронному вигляді довідку про доходи (про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків).

Вхід в «Електронний кабінет» платника здійснюється з використанням ключа електронного цифрового підпису (ЕЦП). За його допомогою громадяни в декілька кроків мають змогу отримати відомості про свої доходи за окремі календарні квартали. Це дозволить значно зекономити свій час та убезпечити від небажаних контактів з іншими відвідувачами.