Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

З початку року в Центрі обслуговування платників Київської ДПІ надано майже 43 тисячі адміністративних послуг

опубліковано 13 жовтня 2021 о 15:21

Як зазначили в Київській ДПІ ГУ ДПС у Харківській області  протягом січня - вересня 2021 року фахівцями Центру обслуговування платників податків надано 42766 адміністративних послуг. Зокрема, у вересні  надано 6387 таких послуг.

Найбільшим попитом серед платників користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За цей період надано 11533 таких карток, з яких  2216 – у  вересні.

На другому місці за популярністю – надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 9427 витягів (у вересні - 1278).

Крім цього, відвідувачі зверталися для отримання таких послуг: реєстрація платника єдиного податку; реєстрація книг обліку розрахункових операцій; реєстрація реєстратора розрахункових операцій.  

У ЦОП Київської ДПІ створені всі умови для якісного обслуговування платників. Усе необхідне – консультації, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок. У зоні очікування є місця для заповнення документів та заяв. Там же є зразки заповнених заяв та декларацій, а також інформаційні картки адміністративних послуг. Необхідна відвідувачам інформація розміщується на стендах  і постійно оновлюється.