Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Подання річної звітності в електронному вигляді

опубліковано 14 січня 2022 о 11:36

Начальник Богодухівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Харківській області Вадим Кащенко учора провів семінар-практикум для платників щодо подання звітності в електронному вигляді за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет».

Основним напрямком зустрічі було обговорення питання щодо заповнення та подання «Податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи підприємця», яка за звітний період рік, подається разом з Додатком 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» та зміни до «Податкової декларації про майновий стан і доходи», яка подається з Додатком ЄСВ 1 «Розрахунок сум нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску».

Начальником Богодухівської ДПІ було доведено переваги подання даної звітності в електронному вигляді для уникнення утворення черг та скупченості людей.

У практичній частині заходу платники отримували відповіді на запитання та допомогу, а саме:

-          вхід до Електронного кабінету через офіційний вебпортал ДПС, а також за адресою http://cabinet.tax.gov.ua за допомогою електронного підпису;

-          створення, заповнення, та навички подання звітності в електронному вигляді;

Також учасники практикуму мали можливість обговорити новації у реєстрації касових апаратів з 1 січня 2022 року.