Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Київська ДПІ провела зустріч для платників податків стосовно застосування РРО/ПРРО

, опубліковано 14 січня 2022 о 15:13

В приміщені Київської  ДПІ Головного управління ДПС у Харківської області відбулася чергова зустріч з фізичними особами-підприємцями стосовно практичних аспектів застосування РРО.

Як було зазначено під час заходу було наголошено, що з 1 січня 2022 року є обов’язковим застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних  реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку для другої – четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки (незалежно від отриманого доходу за попередній рік).

Програмне забезпечення надається безкоштовно, встановити його можна на будь-який гаджет, отже витрачати кошти на класичний касовий апарат не потрібно. Державною податковою службою України розроблено спеціальний відеоурок, який допоможе швидко зареєструвати програмний РРО. Платники можуть ознайомитись, з відеоуроком на вебпорталі ДПС у банері «Програмні РРО». 

Поряд з безкоштовними ПРРО платники податків можуть використовувати будь-який представлений на ринку програмний РРО відповідно до своїх фінансових можливостей та функціональних потреб

Наприкінці зустрічі було наголошено, що з метою дотримання вимог чинного законодавства України  підприємцям платникам єдиного податку необхідно своєчасно здійснити реєстрацію РРО та ПРРО у контролюючих органах.