Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Конструктивний діалог - запорука ефективної взаємодії

опубліковано 22 вересня 2022 о 11:45

Під час засідання «круглого столу», який відбувся в приміщенні Шевченківської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Харківській області, обговорювалися питання практичного застосування електронних сервісів ДПС України та переваги електронних форматів документів звітності.

Начальник Шевченківської ДПІ Оксана Скірда зосередила увагу присутніх на перевагах електронної звітності перед традиційним методом подання податкових та інших звітів, а саме:  економія часу, вибір зручного моменту для подання звітності, постійні оновлення, оперативний контроль стану та якості звітування. 

Було доведено до присутніх інформацію про  можливості дистанційного спілкування з податковою службою за допомогою сервісу ДПС «Електронний кабінет», а також про використання таких інформаційних ресурсів як: Facebook, Telegram-канал та інше.

Керівник податкової інспекції нагадала, що до 01 березня 2023 року в Україні триває Кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету, або так звана «податкова амністія».

Особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб встановлено підрозділом 94 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України.

Учасники заходу мали можливість  отримати  кваліфіковані відповіді на запитання які виникають під час провадження  господарської діяльності.