Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Харківській ДПІ відбулася зустріч

опубліковано 27 січня 2023 о 10:20

У Центрі обслуговування платників Харківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Харківській області відбулася зустріч з платниками податків за участі начальника Харківської ДПІ Сергія Музики з питань застосування податкового законодавства та електронних сервісів ДПС.

Під час заходу податківець розповів про одноразове (спеціальне) добровільне декларування та про застосування РРО (ПРРО) в умовах воєнного стану. Акцентував увагу на продовженні строку одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб до 01 березня 2023 року.

Сергій Музика зупинився на актуальних питаннях подання податкової та фінансової звітності за допомогою Електронного кабінету. Звернув увагу, що з 1 січня 2023 року Декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою у термін до 1 травня 2023 року (включно).

Зауважив, що Декларацію можна подати, не відвідуючи ЦОП, в електронній формі, скориставшись електронним сервісом Державної податкової служби «Електронний кабінет».

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Податківець підкреслив, що декларування доходів та своєчасна сплата відповідних податків і зборів є конституційним обов’язком громадян та їх особистою підтримкою держави.

Наприкінці заходу, кожен платник отримав вичерпні відповіді на свої запитання.