Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Звірку зі сплати платежів можна провести за допомогою сервісу ДПС «Електронний кабінет»

опубліковано 16 березня 2023 о 12:51

У Шевченківській ДПІ ГУ ДПС у Харківській області відбулася  чергова зустріч з платниками податків за участі начальника Шевченківської ДПІ Оксани Скірда.

 «Звірку зі сплати платежів можна провести за допомогою сервісу ДПС «Електронний кабінет» у розділі «Стан розрахунків з бюджетом», - зазначила Оксана Скірда. 

Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених Податковим кодексом України (далі — ПКУ) та нормативно-правовими актами, що прийняті на підставі та на виконання ПКУ, зокрема проведення звірки розрахунків платників податків з державним та місцевими бюджетами, а також одержання документа, що підтверджує стан розрахунків, який формується автоматизовано шляхом вивантаження відповідної інформації з Електронного кабінету із накладенням електронного підпису посадової особи контролюючого органу та печатки контролюючого органу (ст. 421 ПКУ).

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua/, а також через офіційний веб-портал ДПС.