Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч у Люботинській ДПІ

опубліковано 17 березня 2023 о 08:55

У Люботинській ДПІ Головного управління ДПС у Харківській області проведено зустріч з платниками податків.

Під час зустрічі податківці   нагадали важливу інформацію щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи ФО-П, які припинили підприємницьку діяльність.

ФОП, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням, подають податкову декларацію про майновий стан і доходи за останній базовий податковий (звітний) період,  в якій відображаються виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, у строки, встановлені Податковим кодексом України для місячного податкового періоду.

 У випадках проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за його рішенням останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

  Отже, податкова декларація за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, подається протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

 Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.