Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Харківській ДПІ відбувся семінар-тренінг

опубліковано 23 травня 2023 о 09:53

У Центрі обслуговування платників Харківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Харківській області відбувся черговий семінар-тренінг за участі начальника Харківської ДПІ Сергія Музики з питань подання звітності та змін у податковому законодавстві. 

Під час заходу розглянуто ряд питань стосовно своєчасності сплати податків, зборів та платежів; погашення податкової заборгованості; застосування РРО/ПРРО та дотримання працедавцями вимог трудового законодавства. 

Звернуто увагу, що платники податків, у яких у наявності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, мають обов’язок сплачувати податки у вигляді мінімального податкового зобов’язання (Закон України від 30 листопада 2021 року № 1914).

Для сплати податків у вигляді мінімального податкового зобов’язання введені окремі коди класифікації доходів бюджету (наказ Міністерства фінансів України від 27.03.2023 № 154) та Державною казначейською службою України відкриті відповідні рахунки для зарахування таких коштів до бюджету. 

Доведено до відома платників, що з 6 травня 2023 року набув чинності Закон України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ, яким внесено зміни до Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно. 

Наприкінці заходу, кожен платник отримав вичерпні відповіді на свої запитання.