Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч з питань застосування ПРРО

опубліковано 02 червня 2023 о 11:24

Державним інспектором Вовчанської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Харківській області Аллою КОВАЛЬЧУК під час зустрічі з фізичними особами - підприємцями було порушено наступне питання.

Питання: Як завантажити програмне забезпечення для ПРРО (програмного реєстратора розрахункових операцій)?

Відповідь:  На офіційному вебпорталі (http://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/) розміщено банер «Програмні РРО» з інформацією про програмні реєстратори розрахункових операцій та програмне рішення «ПРРО Каса».

 Для завантаження  програмного забезпечення необхідно двічі перейти за посиланням «Програмний реєстратор розрахункових операцій». Цей розділ баннеру містить посилання на завантаження архіву з програмним забезпеченням для операційних систем Android та Windows та інформацією про вміст та призначення інших архівних файлів. Після завершення завантаження архіву, його вміст скопіюйте до обраної теки. Ознайомтесь з керівництвом користувача. У керівництві користувача зазначається шлях розміщення електронного ключа та кваліфікованого сертифіката відкритого ключа касира для використання ПРРО Каса для Android. Після завершення встановлення на пристрій програмного забезпечення ПРРО Каса, його можна використовувати.

Перейдіть за активними посиланнями на пристрій програмного забезпечення для Windows. Розпочинається завантаження архіву. Після завершення завантаження архіву його вміст скопіюйте до обраної теки. Ознайомтесь з керівництвом користувача. Після завершення встановлення на пристрій програмного забезпечення ПРРО Каса, його можна використовувати.

Для входу в ПРРО Каса потрібно обрати теку, де розміщено електронний ключ та кваліфікований сертифікат відкритого ключ касира та ввести пароль до нього.

З покроковою відеоінструкцією «Як завантажити програмне забезпечення ПРРО Каса» можна ознайомитися на офіційному вебпорталі ДПС: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/video-lessons/.