Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч стосовно популяризації електронних сервісів ДПС

опубліковано 07 червня 2023 о 09:53

У приміщенні Шевченківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Харківській області відбулася зустріч з платниками податків Шевченківського району, в якій прийняла участь начальник Шевченківської ДПІ Оксана Скірда та працівники податкової інспекції. Тема заходу: «Порядок внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків».

Начальник податкової інспекції звернула увагу, що відповідно до пункту 1 розділу VI «Подання інформації до Державного реєстру» Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків,  затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822, зі змінами (далі – Положення), …фізичні особи-платники податків зобов’язані подавати до контролюючого органу відомості про зміну даних, які вносяться до Облікової картки, протягом місяця з дня виникнення змін у порядку, визначеному цим Положенням шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків за формою №5ДР.  Заяву можна подати як в паперовому вигляді, так і в електронній формі за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет».

Оксана Скірда нагадала, що вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС.

Для інформаційної підтримки та допомоги платникам при користуванні «Електронним кабінетом» відкрита приватна частина, яка містять режим «Допомога», в якому розміщена інструкція користувача по кожному режиму сервіса.