Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Шевченківській ДПІ триває інформаційно-роз’яснювальна робота стосовно новацій податкового законодавства

опубліковано 12 вересня 2023 о 16:32

Сьогодні працівники Шевченківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Харківській області провели інформаційно-роз’яснювальний захід з фізичними особами – підприємцями.

Під час зустрічі податківці повідомили присутніх про новації податкового законодавства під час застосування у підприємницькій діяльності РРО або ПРРО, та поновлення відповідальності з 01.10.2023 року за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».  

Спікери розповіли про обов’язкове використання реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні готівкових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг всіма платниками податків, крім ФО-підприємців на І групі єдиного податку та при здійсненні роздрібної торгівлі на території села та селищ, тощо.  

Звернули увагу на легалізацію найманої праці, популяризацію електронних сервісів ДПС, застосування податкової знижки, та необхідності дотримання обсягів доходу.

Шевченківська ДПІ звертає увагу платників податків на можливість, саме зараз, подачі Заяв про бажання/відмову отримувати документи через сервіс ДПС «Електронний кабінет» з метою налагодження та поліпшення роботи щодо листування з контролюючими органами засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та Про електронні довірчі послуги».