Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Харківська ДПІ: зустріч у Харківській районній військовій державній адміністрації з питань застосування РРО та ПРРО суб'єктами господарювання

опубліковано 13 вересня 2023 о 13:35

У рамках проведення інформаційної кампанії, заступник начальника ДПІ – начальник відділу податкових сервісів  Харківської ДПІ Головного управління ДПС Альона Зеленкова зустрілась з першим заступником начальника Харківської районної військової державної адміністрації Харківської області Володимиром Усовим. 

Під час  зустрічі обговорювались основні вимоги Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» у частині використання реєстраторів розрахункових операцій або програмних РРО. Фахівець податкової розповіла про безоплатне ПРРО від ДПС України, функціонал якого відповідає законодавчим вимогам та простий у застосуванні для підприємців.

Також, обговорили питання щодо легалізації трудових відносин роботодавцями та своєчасної сплати податків, зборів та платежів до бюджетів, що є дуже значущою та важливою підтримкою держави. 

Захід відбувся у конструктивному форматі, податківець надала друковану продукцію щодо використання РРО/ПРРО.