Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Інформаційно - розʼяснювальна кампанія щодо змін та новацій податкового законодавства триває

опубліковано 15 вересня 2023 о 14:05

У приміщенні Центру обслуговування платників Шевченківської  державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Харківській області, в рамках проведення інформаційно - розʼяснювальної кампанії щодо змін та новацій податкового законодавства, передбачених Законом України від 30.06.2023 №3219-ІХ, проведено черговий тренінг для платників податків на тему: «Практичне використання програмного РРО. «Електронний кабінет» -  як можливість дистанційного листування з органами ДПС». 

У заході прийняла участь начальник Шевченківської ДПІ Оксана Скірда, яка звернула увагу присутніх на спрощення вимог щодо відображення в розрахунковому документі назви товару, послуги для ФОП - платників єдиного податку, не зареєстрованих платниками ПДВ, заборону використання ПРРО в режимі офлайн без отриманого діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу. 

 Окремо, начальник податкової інспекції зауважила, що за допомогою сервісу  «Електронний кабінет», кожен бажаючий має змогу підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді, формувати та заповнювати платіжні документи, здійснювати офіційне листування з органами ДПС з питань оподаткування, тощо. 

 Шевченківська ДПІ нагадує, що кожен бажаючий здійснювати листування з контролюючими органами через сервіс «Електронний кабінет» (cabinet.tax.gov.ua),  має надіслати Заяву про бажання отримувати документи через «Електронний кабінет» (F/J1391602) або надати у паперовій формі до Центру обслуговування платників.