Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч у Нововодолазькій ДПІ

опубліковано 14 листопада 2023 о 08:51

У ЦОП Нововодолазької  ДПІ Головного управління ДПС у Харківській області постійно проводяться зустрічі з платниками платників щодо актуальних питань податкового законодавства.

Під час чергового заходу начальник Нововодолазької ДПІ Зоя Корнієнко поінформувала присутніх про норми законодавства в частині проведення розрахункових операцій. Зокрема роз`яснила, що не застосовувати РРО/ПРРО можуть лише підприємці – платники єдиного податку першої групи. У разі ж, якщо ФОП не відповідає критеріям, визначеним щодо першої групи, він зобов`язаний обрати іншу групу спрощеної системи оподаткування, зареєструвати і застосовувати РРО/ПРРО. Також зазначила, що суб`єкти господарювання, які здійснюють торгівлю в сільській місцевості, можуть не застосовувати РРО/ПРРО, але за дотриманням певних умов, передбачених чинним законодавством.

Платників податків цікавило питання права на податкову знижку для внутрішньо переміщених осіб, зокрема, які документи необхідно подати до контролюючого органу для отримання такої знижки.

Також у Нововодолазькій ДПІ постійно надаються рекомендації з питань використання сервісу ДПС «Електронний кабінет» та практична допомога щодо подання звітності в електронному вигляді через Електронний кабінет. 

Захід відбувся у конструктивному форматі, платники отримали вичерпні відповіді на свої запитання.