Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

В Ізюмській ДПІ відбулась зустріч з платниками податків з питання впровадження мобільного застосунку «Моя податкова»

опубліковано 14 листопада 2023 о 12:57

Начальник Ізюмської ДПІ Головного управління ДПС у Харківській області Галина ЄВЧЕНКО розповіла платникам податків у ЦОП Ізюмської ДПІ, що сьогодні мобільний застосунок  «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам. Цей застосунок можна завантажити на телефон як на платформі Android, так і  іOS.

«Моя податкова» - простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем. 

Далі у своєму виступі начальник Ізюмської ДПІ Галина ЄВЧЕНКО  зазначила, що з метою вдосконалення роботи та сервісів мобільного застосунку, запрошуємо активно брати участь у тестуванні. У разі виникнення будь-яких запитань щодо роботи застосунку та наявності  пропозицій  щодо вдосконалення сервісів, просимо їх надсилати за адресою: infotax@tax.gov.ua або звертатися за телефоном 0 800 501 007. 

«Моя податкова» - ще один крок до цифрової податкової у цифровій державі. 

Наприкінці заходу платники мали можливість проконсультуватися з фахівцями  Ізюмської ДПІ щодо практичного застосування роботи мобільного застосунку «Моя податкова».  На всі питання були надані змістовні відповіді.