Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч у Індустріальній ДПІ

опубліковано 15 листопада 2023 о 09:25

Начальником Індустріальної ДПІ Головного управління ДПС у Харківській області У ДПС у Харківській області Олегом Лепуновим проведено зустріч з суб`єктами господарювання та громадськістю щодо актуальних питань податкового законодавства.

Під час заходу розглядались питання щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО з урахуванням норм Закону України від 30 червня 2023 року №3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Окремо зупинялися на питаннях надання громадськими організаціями благодійної допомоги учасникам бойових дій або постраждалим на території бойових дій на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану.

Також поінформовано про оподаткування податком на доходи фізичних осіб  і військовим збором у вигляді міжнародних грантів, які виплачуються на користь фізичних осіб – підприємців.

Акцентовано увагу на питаннях дотримання законодавства у сфері трудових відносин, сплати мінімального податкового зобов`язання та оподаткування виплат благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам.