Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Харківській ДПІ відбулася зустріч

опубліковано 15 листопада 2023 о 12:53

У Центрі обслуговування платників Харківської ДПІ Головного управління ДПС у Харківській області начальником Харківської ДПІ Сергієм Музикою проведено чергову зустріч з платниками податків на тему: «Актуальні питання застосування електронних сервісів та податкового законодавства».

Під час заходу Сергій Музика проінформував присутніх про отримання податкової знижки шляхом подання декларації про майновий стан та доходи за 2022 рік з додатком Ф3 та копіями підтверджуючих документів до 31 грудня поточного року.

Начальник ДПІ розповів про особливості застосування РРО та ПРРО. Повідомив, що фахівці ДПІ надають практичну допомогу щодо реєстрації програмного РРО через «Електронний кабінет» безпосередньо на пристрій платника з покроковим налаштуванням номенклатури та роботи ПРРО. Акцентував увагу присутніх, що ДПС України оновлено навчальні модулі з роз’ясненнями для суб’єктів господарювання та громадян щодо застосування РРО/ПРРО.

Сергій Музика нагадав про роботу сервісу «Електронний кабінет», який працює цілодобово та забезпечує дистанційне спілкування з податковою службою. Так, платники податків мають можливість подати податкову та фінансову звітність, отримати довідку про доходи, переглянути стан розрахунків з бюджетом, зареєструвати РРО/ПРРО, отримати податкове повідомлення-рішення про сплату майнових податків та інше.

Також розглянуто питання оподаткування виплат благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам, легалізації трудових відносин та про листування з ДПС через Електронний кабінет.

Захід відбувся у конструктивному форматі, платники отримали вичерпні відповіді на свої запитання та друковану продукцію.