Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Семінар - практикум з платниками податків в приміщенні Центру обслуговування платників

опубліковано 15 листопада 2023 о 16:14

За участі начальника та провідних фахівців Шевченківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Харківській області проведено семінар – практикум у приміщенні Центру обслуговування платників.

Під час заходу продемонстрували платникам податків переваги використання електронних сервісів ДПС України. Кожен платник податків через «Електронний кабінет» (www.cabinet.sfs.gov.ua) має можливість в режимі онлайн подати звітність, надіслати лист, переглянути стан розрахунків з бюджетом. 

Начальник Шевченківської ДПІ Оксана Скірда зазначила, що сьогодні пріоритетним напрямом роботи ДПС залишається розвиток онлайн-сервісів. Сучасні електронні сервіси дозволяють отримувати необхідну інформацію, довідки, а також подавати податкову та іншу звітність без особистих візитів до податкової служби.

Особливу увагу звернула на недопущення випадків порушення трудового законодавства. «Дотримання вимог трудового законодавства – це насамперед повага до себе, а також позитивний імідж і репутація, які служитимуть запорукою процвітання бізнесу і збільшення прибутків», - зазначила Оксана Скірда.