Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Засідання «круглого столу» з актуальних питань податкового законодавства

опубліковано 16 листопада 2023 о 14:23

У Центрі обслуговування платників Харківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Харківській області відбулося засідання «круглого столу» за участі начальника Харківської ДПІ Сергія Музики з представниками бізнесу. 

Під час заходу Сергій Музика поінформував присутніх про роботу Центру обслуговування платників Харківської ДПІ та електронні сервіси від ДПС України. Звернув увагу на новації податкового законодавство, зокрема з питань застосування РРО/ПРРО. 

Начальник ДПІ роз’яснив особливості застосування спрощеної системи оподаткування у 2023 році, розмір ставок єдиного податку та порядок подання податкової звітності через Електронний кабінет.

Також нагадав платникам ЄСВ, що з 1 серпня 2023 року відновлено застосування відповідальності за порушення податкового законодавства щодо правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Захід відбувся у конструктивному форматі, платники податків отримали вичерпні відповіді на свої запитання та друковану продукцію.