Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Київська ДПІ: щодо нового мобільного застосунку «Моя податкова»

опубліковано 17 листопада 2023 о 15:18

У Київській ДПІ Головного управління ДПС у Харківській області відбулась зустріч керівника ДПІ Олександра Сметаніна з платниками податків з питання використання мобільного застосунку «Моя податкова».

Очільник запропонував платникам податків приєднатися до  користувачів нового застосунку. Його  можна завантажити на свої ґаджети, і він є простим та зручним інструментом для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем.

Крім цього, Олександр Сметанін розповів, що сучасний застосунок «Моя податкова» дає можливість листуватися з податковою, подавати податкову звітність, отримати довідку про суми доходів та сплачених податків, переглянути повідомлення-рішення на сплату майнових податків, подати декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки за навчання тощо. Зокрема, у розділі “Мої дані” платники податків можуть отримати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, а також адресу реєстрації та фактичне місце проживання, об’єкти оподаткування, обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР).

Частина сервісів доступні без ідентифікації (перевірка чека, пошук акцизної марки, дані з реєстру платників ПДВ, єдиного податку), інші сервіси доступні після ідентифікації будь-яким файловим КЕП або хмарним КЕП - ДіяПідпис, SmartID від Приватбанку та інші.

Наприкінці зустрічі керівник наголосив, що за потреби фахівці Київської ДПІ допомагають встановлювати та навчають користуватися новим мобільним сервісом.  «Моя податкова» - ще один крок до цифрової податкової у цифровій державі!