Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Протидіємо тіньовій зайнятості спільно - керівник податкової служби регіону Артем Єфремов на колегії ГУ Держпраці

28.11.2019 -

В.о. начальника ГУ ДПС у Харківській області Артем Єфремов узяв участь в роботі колегії Головного управління Держпраці у Харківській області. Головна тема -  результати роботи в частині легалізації праці.

У чому головна небезпека тіньового ринку праці й нелегальних доходів? Насамперед, у соціальній незахищеності найманих працівників та неможливості отримання ними страхового стажу. Потерпають і бюджети місцевих громад, які  недоодержують суми податку на доходи фізичних осіб, що є основним джерелом їх наповнення. 

Так, податкова служба, спільно з ГУ Держпраці проводить  активну роботу в цьому напрямку. Протягом поточного року проводились роз’яснювальні акції, семінари, інформативні флеш-моби, круглі столи та зустрічі з бізнесом і громадськістю, перевірки.   

Завдяки вжиттю всього комплексу дій отримано позитивний результат.  Збільшилась чисельність застрахованих осіб: у порівнянні з минулорічним вереснем їх кількість зросла на 15,7 тисяч осіб (вересень 2019 - 696,3 тисячі осіб).

Відбулося зростання фонду оплати праці: з 4,6 млрд.грн у вересні 2018 до 5,4 млрд.грн у вересні 2019 року. А у порівнянні з початком року фонд оплати праці зріс на 0,5 млрд. гривень. За результатами проведення 498 фактичних перевірок  легалізовано працю 2454 найманих працівників.

Керівник податкової служби регіону наголошує, що вкрай важлива спільна робота усіх органів влади, а також підтримка громадськості, яка у підсумку дасть  належний результат. Робота триває.