Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Бізнес й влада: виклики та можливості

03.12.2019 -

Під такою назвою відбулась Панельна дискусія на VI Східноєвропейському бізнес-форумі, який проходить цими днями у Харкові.

Провідні міжнародні спікери  висловлювали своє бачення громадського договору між владою й бізнесом в реаліях України.

Зокрема, Ярослав Романчук – Президент Асоціації українського бізнесу в Польщі, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України – запевнив, що на глобальні процеси необхідно дивитись через призму позитива. За його думкою, в Україні сьогодні відбувається багато цікавого й перспективного. І будь-які кризи є трампліном до розвитку. 

Едуард Набока – виконавчий директор регіонального відділення УСПП – зазначив, що бізнес чекає від влади обміркованих рішень, що прийматимуться після консультацій з бізнес-експертами та прогнозованих  результатів від нововведень.  

Олександр Колесніков – керівник сектору Державної регуляторної служби України в Харківській області – підкреслив, що для ефективної взаємодії з владою бізнес повинен бути системно організованим. Якісне регулювання не можливо без активної участі організованого бізнесу.

Учасники заходу підкреслили, що податкові зміни необхідно впроваджувати після обговорення їх з профільними асоціаціями. І бізнесу й владі слід прийняти громадський договір й сумлінно його виконувати.

В той же час, за словами бізнес-експертів треба не лише оновлювати «обличчя влади», а й активно використовувати досвід професійних кадрів.

«Як у футболі, результативною команда може бути лише тоді, коли на полі грають не лише молоді футболісти, а й досвідченні гравці», -  зазначив Юрій Піта, Президент асоціації фахівців нерухомості України.