Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податкова служба & Центр зайнятості: онлайн конференція на підтримку бізнесу в карантинних умовах

20.05.2020 -

Представники податкової служби Харківщини, центру зайнятості, Громадської ради при ГУ ДПС області та Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва провели спільну онлайн конференцію (на платформі ZOOM). На відеозв’язку також були керівники територіальних органів ДПС регіону.

Ключовим питанням стала підтримка бізнесу в карантинних умовах, зокрема, отримання допомоги по частковому безробіттю.

З метою збереження трудових колективів, упередження вивільнення працівників в Україні на сьогодні діють дві активні програми з надання допомоги по частковому безробіттю.

Керівник ГУ ДПС у Харківській області Артем Єфремов та директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко провели ряд зустрічей з метою оптимізації роботи з надання адміністративних послуг суб’єктам господарювання в рамках зазначених програм.

Питання практичного застосування законодавчих норм щодо отримання державної допомоги обговорювали представники Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, податкові експерти, бізнесмени та керівні фахівці служб.

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко розповів, що з початку дії програми по наданню допомоги службою зайнятості було впроваджено комплекс заходів та проведено копітку роботу по обробці отриманих документів. На сьогодні сума коштів, виділена із Фонду на програму по частковому безробіттю на період карантину для Харківської області складає 400 млн. грн.

Представники Комітету податкової політики Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області Ірина Таран та Борис Юровський озвучили проблемні питання з якими стикаються представники малого бізнесу під час збору необхідної документації.

Заступник начальника управління податків та зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Харківській області В’ячеслав Даценко детально роз’яснив, яким чином швидко отримати передбачену Порядком довідку про сплату ЄСВ.

«Подібні заходи – це приклад ефективної співпраці державних органів на користь суб’єктів господарювання. Податкова служба і надалі буде проводити заходи для швидкого вирішення проблемних питань. Разом з Центром зайнятості, разом з представниками бізнесу й громадських кіл», - підкреслила начальник управління комунікацій ГУ ДПС у Харківській області Яна Чуб.