Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Увага! Списки боржників юридичних та фізичних осіб

, опубліковано 03 серпня 2020 о 14:45

В управлінні по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Харківській області повідомили про негативні наслідки наявності податкового боргу у платників податків, серед яких, зокрема, стягнення коштів з рахунків боржників та обмеження виїзду за кордон.

         З початку 2020 року з рахунків боржників за оперативними даними стягнуто близько 8,0 млн грн.

Наявність податкового боргу та/або заборгованості з єдиного внеску у фізичних чи юридичних осіб може обмежити право громадянина, фізичної особи – підприємця (керівника юридичної особи) на виїзд за межі України.

З метою забезпечення виконання судового рішення щодо стягнення податкового боргу,  податкові органи звертаються до державної виконавчої служби з ініціативою обмеження у судовому порядку у виїзді боржника за кордон.

З переліком найбільших боржників юридичних та фізичних осіб  можна ознайомитися за посиланням.

 Повний список боржників знаходиться на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/296361.html.

 Також фахівці нагадують, що наявність або відсутність податкового боргу можна  перевірити за допомогою електронного сервісу «Дізнайся більше про свого бізнес партнера  за посиланням: https://tax.gov.ua/businesspartner