Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Підписано Меморандум про співпрацю з Республікою Албанія

14.09.2020 -

У Почесному консульстві Албанії відбулася зустріч Голови Громадської  ради  при Головному управлінні Державної податкової службі у Харківській області Ігора Суханова і Голови Комітету  запобігання та протидій корупції Сергія Жука з Почесним консулом Албанії Шахіном Омаровим.

У ході зустрічі сторони обговорили шляхи співпраці між Громадською радою при Головному управлінні ДПС у Харківській області та Республікою Албанія з метою розвитку ділових зв'язків в області економіки, науки, освіти, культури, туризму, торгівлі та інших сферах суспільного та економічного життя в рамках своєї компетенції та відповідно до діючого законодавства (у тому числі, в рамках Угоди про встановлення партнерських відносин між Харковом і Тираною, 2018).

Почесний консул звернув увагу на те, що на теперішній час Албанія головує в ОБСЕ, і двосторонні стосунки між країнами стають дедалі міцнішими. Голова Громадської ради  Ігор Суханов вручив Подяку Шахіну Омарову за активну громадську позицію  та співпрацю з Громадською радою при ГУ ДПС у Харківській області.

Підсумком зустрічі стало рішення про підписання Меморандуму про подальшу співпрацю в напрямках організації консультацій з бізнес-середовищем України та Албанії для розвитку торгово-економічних зв'язків. Сторони домовилися залучати до своєї роботи науковців та експертів, обмінюватися інформацією у сферах, які становлять взаємний інтерес (за винятком інформації, розголошення, використання або передача якої обмежена відповідно до законодавства), систематично проводити зустрічі, консультації та переговори.