Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Спільний Інтернет-семінар

19.11.2020

Інтернет-семінар, який спільно провели фахівці Головного управління ДПС у Харківській області та Харківського міського центру зайнятості, отримав схвальні відгуки від платників податків – його учасників. Черговий роз’яснювальний захід було присвячено єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування: порядку нарахування, термінам сплати, підготовці та заповненню звітів. Серед учасників: бухгалтери підприємств, підприємці, початківці-бізнесмени, а також члени Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області.

Головними спікерами виступили заступник начальника управління адміністрування податків і зборів Головного управління В’ячеслав Даценко та начальник відділу зазначеного управління Марина Попова.

Так, зокрема, фахівці розповіли, що єдиний соціальний внесок – це обов’язковий платіж, який роботодавці нараховують на заробітну плату найманих працівників у розмірі 22%. Податківці нагадали суб’єктам господарювання, що звітність з ЄСВ подається протягом 20 днів, що настають за останнім днем звітного місяця, а сплата не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним. Єдиний соціальний внесок сплачується незалежно від фінансового стану платника податків. Також була порушена тема погашення податкового боргу з ЄСВ.

Усі учасники заходу мали змогу не лише ознайомитися з важливою інформацією, а й отримати відповіді на практичні запитання. Окрім того, вони одержали електронні інформаційні матеріали, розроблені фахівцями ГУ. Серед них – infolist  з посиланнями на офіційні сторінки ДПС України в соціальних мережах.

Сьогодні державна податкова служба активно використовує соціальні мережі для донесення платникам важливої інформації щодо податкового законодавства та своєї діяльності. Офіційні сторінки ДПС України та  ГУ ДПС Харківської області систематично та оперативно наповнюються корисними матеріалами. Окрім того, соцмережі дозволяють знайомитися з info за допомогою телефонів в будь-який час, що є дуже зручним у нашому ритмі життя.