Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Вебінар від податкової в центрі «Дія. Бізнес»

опубліковано 04 грудня 2020 о 10:03

Фахівці ГУ ДПС у Харківській області продовжують практику консультування в центрі підтримки підприємницької діяльності «Дія. Бізнес». Черговий вебінар був присвячений порядку отримання громадянами податкової знижки. Також на заході були присутні члени Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області.

Податківці роз’яснили, що за своєю суттю зазначена знижка – це повернення з бюджету сплаченого із офіційної заробітної плати податку на доходи фізичних осіб. Тобто для отримання коштів з бюджету громадяни повинні бути легально працевлаштовані.

Серед витрат, за якими надається знижка, наступні: отримання відповідної освіти у вітчизняних закладах освіти, сплата страхових платежів по страхуванню життя, недержавних пенсійних внесків, переобладнання авто  «на газ» тощо. Для отримання податкової знижки необхідно надати до податкової служби декларацію із копіями певних документів (зокрема - договорів, розрахункових квитанцій, паспорта, «кода»). За 2019 рік це необхідно зробити до 31 грудня 2020 року.

Багато запитань стосувалося документів, що підтверджують витрати. Фахівці податкової служби на прикладах роз’яснили механізм застосування податкової знижки та відповіли на всі запитання присутніх.