Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Режим видачі витягів з реєстру платників єдиного податку доопрацьовано

18.02.2021 -

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що режим видачі витягів з реєстру платників єдиного податку доопрацьовано розробником програмного забезпечення.

Усі державні податкові інспекції ГУ ДПС у Харківській області, незалежно від їх розташування, здійснюють обробку Запитів про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку (що направлені фізичними особами – підприємцями) своєчасно, у визначені чинним законодавством терміни.

Платник має можливість переглянути та роздрукувати, зокрема, електронний Витяг з реєстру платників єдиного податку (для якого платник зазначив у Запиті спосіб отримання відповіді: «в електронному вигляді») засобами сервісу «Електронний кабінет»:

Варіант 1. Режим «Вхідні/вихідні документи», розділ «Вхідні», або

Варіант 2. Режим «Перегляд звітності» до надісланого Запиту (код форми F1302101) надходить відповідь - Витяг (код форми F1402101) у вигляді додаткової закладки до форми.

Якщо з будь-яких причин платники не отримали Витяг з реєстру платників єдиного податку, просимо сформувати та направити Запит про отримання Витягу з реєстру платників єдиного податку повторно (наприклад, за допомогою безкоштовного сервісу «Електронний кабінет», режим «Введення звітності», у поточному звітному періоді обрати код форми F1302101 – Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку).

У разі, якщо платнику необхідно мати оригінал Витягу з реєстру платників єдиного податку, який завірено печаткою, необхідно при подачі Запиту про отримання витягу обрати спосіб отримання відповіді: «безпосередньо в контролюючому органі».