Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Начальник ГУ ДПС у Харківській області Артем Єфремов узяв участь у засіданні робочої групи, створеної для підтримки підприємців

22.02.2021 -

22 лютого у Харківській міській раді під головуванням секретаря міської ради Ігоря Терехова відбулося засідання робочої групи, яка створена для підтримки підприємців.

До її складу, крім очільника ДПС області, увійшли представники бізнесу, громадських об'єднань підприємців, депутатського корпусу міської ради.

Заступники міського голови та директори департаментів виступили з інформативними доповідями і відповіли на запитання учасників. За підсумками зустрічі було запропоновано створити Фонд підтримки підприємців та Офіс розвитку малого і середнього бізнесу, а також випускати інформативні відеоролики для представників галузі.

Керівництво ГУ ДПС у Харківській області з розумінням ставиться до проблем, перед якими постали підприємці у зв'язку з пандемією COVID-19 і карантинними обмеженнями, тому надає усю передбачену законодавством допомогу підприємцям. У Харкові для другої групи платників єдиного податку встановлено ставку єдиного податку в розмірі 10%, або 600 гривень.

 Зазначимо, що подібні зустрічі планують проводити регулярно.