Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Три поради при заповненні декларації

, опубліковано 10 березня 2021 о 10:39

До уваги суб’єктів декларування – працівників Головного управління ДПС у Харківській області!

Управління з питань запобігання та виявлення корупції вважає за доцільне закцентувати Вашу увагу на декількох порадах при заповнення декларації:

Порада 1

Пам’ятайте, грошові активи (сукупна вартість), видатки та правочини (одного видатку), декларуються, якщо перевищують для 2020 року 105100 грн. Ця сума стосується внесення суттєвих змін у 2020 році

Цінне рухоме майно (крім транспортних засобів) зазначається, якщо його вартість перевищує 210 200 грн.

Якщо Ви не декларували попередньо в грошових активах готівку, але назбирали понад 105100 грн - то вже варто цю суму зазначати. Якщо ви не зазначите готівкові кошти, а з часом будете вчиняти правочини з нерухомим чи рухомим майном - у НАЗК і правоохоронців можуть виникнути сумніви у походжені ваших коштів.

Порада 2

Останній день подачі декларації 31 березня включно.

Подається у період з 01 січня до 31 березня року, наступного за звітним роком.

Не відтягуйте та заповнюйте декларацію в лютому, або в першій половині березня. Адже дані щорічної декларації стосуються з 01.01.2020 року по 31.12.2020 року.

Порада 3

Упродовж семи днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію, але не більше трьох разів. Тобто, якщо не встиг зібрати інформацію до 1 квітня - подавай декларацію (31 березня) з частковими відомостями, і маєш 7 днів подати виправлену декларацію.

Нагадуємо, що з оновленими роз’ясненнями НАЗК можливо ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/37DDtmp.