Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Перевірки на ринку підакцизної продукції

07.04.2021 -

Головним управлінням ДПС у Харківській області постійно проводяться заходи направлені на протидію незаконному обігу підакцизних товарів.

Так, під час проведення контрольно-перевірочних заходів у мережі кіосків м. Харкова встановлено продаж тютюнових виробів без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, марок акцизного збору та без державної реєстрації суб’єкта господарювання.

В результаті проведення заходів із залученням співробітників Національної Поліції, що прибули на виклик фахівців відділу фактичних перевірок вилучено понад 160 пачок цигарок на суму близько 4000 грн та складено протокол за ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами».

Долю правопорушника та вилучених тютюнових виробів вирішить суд.

З початку року працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Харківській області проведено 527 фактичних перевірок суб’єктів господарювання щодо контролю у сфері обігу підакцизних товарів, під час проведення яких виявлено понад 800 порушень чинного законодавства України та нараховано фінансових санкцій на загальну суму – 14,68 млн. гривень. Під час проведення перевірок встановлено факти продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів без отримання відповідних ліцензій, торгівлі необлікованими товарами, а також продаж алкогольних напоїв  за цінами нижчими встановлених мінімальних роздрібних цін, продаж тютюнових виробів з перевищенням  максимальної роздрібної ціни, реалізація немаркованих алкогольних та тютюнових виробів.