Територіальні органи ДПС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податківці консультують платників податків

07.04.2021

Нагадуємо, що  кампанія декларування громадянами доходів,  одержаних у 2020 році, триватиме до 01.05.2021. В Центрах обслуговування платників податківці консультують платників податків.

Сьогодні, 07.04.2021, в ЦОП Київської ДПІ  з Оленою Турчин  спілкувалася начальник Київського відділу податків і зборів з фізичних осіб Ірина Васильєва. 

Питання:  «Якими документами можуть бути підтверджені витрати громадян, у тому числі нерезидентів, на придбання цінних паперів при розрахунку інвестиційного  прибутку?»

Відповідь: «Документами, що підтверджують фактично понесені витрати на попереднє придбання цінних паперів фізичною особою – платником податку, в тому числі нерезидентом, є договори купівлі-продажу цінних паперів, виписки зберігачів під кожне замовлення, завірені печатками зберігачів, акти приймання-передачі цінних паперів, касові документи при готівкових розрахунках через касу або розрахункові документи при безготівкових розрахунках».

У період введення посилених карантинних заходів пропонуємо надати перевагу форматам дистанційної комунікації.

Наразі функціонує та постійно вдосконалюється з боку Державної податкової служби України безкоштовний сервіс «Електронний кабінет» – сервіс, за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДПС та платників податків у режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв без встановлення спеціалізованого програмного забезпечення. Знайти «Електронний кабінет» можна за адресою http://cabinet.tax.gov.ua, а також на офіційному веб-порталі ДПС України.