Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Актуальні питання на семінарі

, опубліковано 30 квітня 2021 о 16:00

Нещодавно Харківські податківці спільно з центром підтримки підприємницької діяльності «Дія. Бізнес» та Громадською радою при Головному управлінні ДПС у Харківській області провели семінар. Під час заходу розглянули питання які найбільше цікавлять платників податків.

Податкову службу представляли: заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Лілія Катеринська,  фахівці Головного управління ДПС у Харківській області Геннадій Сисоєв, Марина Попова та Олена Путятіна. Від Громадської ради – Ірина Таран.

Спікери семінару розповідали про застосування РРО та ПРРО, про заповнення та подання об’єднаної звітності з ПДФО, ЄСВ та військового збору, про врегулювання податкового боргу.

Зокрема, учасникам повідомили, що починаючи з І кварталу 2021 року роботодавці (страхувальники, податкові агенти) подають об’єднану звітність – Податковий розрахунок, до якого включені звіти з ЄСВ, ПДФО та військового збору.

Звіти з ЄСВ та ПДФО представлені у вигляді окремих додатків до розрахунку, дані про такі додатки відображаються в основній частині розрахунку – розд. І (для звичайних роботодавців). А у разі призначення пенсії або інших соціальних виплат застрахованій особі протягом звітного періоду подається розрахунок з типом «Довідковий».

Також, податківці відповіли на всі запитання платники податків.

Слід відзначити, що це вже не перший семінар, проведений фахівцями Головного управління ДПС у Харківській області в рамках співпраці з центром підтримки підприємницької діяльності «Дія. Бізнес». Попереду заплановано щомісячне проведення  таких заходів для ознайомлення платників податків як з новаціями податкового законодавства, так і з вже чинними законодавчими нормативами.