Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами

, опубліковано 30 квітня 2021 о 16:15

Одним з пріоритетів роботи податкової служби Харківщини є розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами (далі – ОТГ).

Основним завданням податкової та ОТГ визначено наповнення місцевих бюджетів. Для цього податкова служба області проводить спільні заходи з ОТГ та надає індивідуальні консультації спеціалістам органів місцевого самоврядування.

Важливим джерелом інформування суспільства про зміни у законодавстві, строки подання звітності, інших нагальних питань, що стосуються системи оподаткування є сайти органів влади, які сприяють обміну інформацією. Адже ОТГ – це органи місцевого самоврядування, які найбільш наближені до населення.

З 56 об`єднаними територіальними громадами налагоджено співпрацю і систематичний обмін інформацією. Так, на сьогоднішній день розміщено понад 250 інформаційних повідомлень, анонсів, буклетів, статей тощо.

До того ж,  було запропоновано для отримання актуальної та детальної інформації приєднатись до соціальних мереж Державної податкової служби України та Головного управління ДПС у Харківській області і надалі спілкуватися в режимі он-лайн.