Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Інформуємо платників податків онлайн

опубліковано 30 квітня 2021 о 14:20

На онлайн семінарі, організаторами якого були харківські податківці та центр підтримки підприємницької діяльності «Дія. Бізнес» розглядалися нагальні питання, що хвилюють підприємців.

Зокрема, присутнім розповіли, що у разі, якщо покупець оплачує товар (послугу) використовуючи банківський сервіс «Інтернет-банкінг», то суб’єкт господарювання (продавець) у разі використання реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмного РРО (далі – ПРРО) зобов’язаний видати (сформувати) електронний розрахунковий документ встановленої форми та, у випадку продажу товарів на які встановлені гарантійні терміни, – відповідним чином оформлений гарантійний талон при безпосередньому наданні споживачеві товару (послуги).

Спікерами заходу виступили: заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Лілія Катеринська, фахівці Головного управління ДПС у Харківській області Геннадій Сисоєв, Марина Попова та Олена Путятіна. Громадську раду при Головному управлінні ДПС у Харківській області представила Ірина Таран.

Учасниками заходу були представники бізнесу, громадськості та органів місцевого самоврядування.

Податківці повідомили про заповнення та подання об’єднаної звітності з ПДФО, ЄСВ та військового збору, врегулювання податкового боргу та відповіли на всі запитання платників податків.