Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Перевірки тривають

опубліковано 21 липня 2021 о 09:17

Фахівцями відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту спільно з працівниками управління Держпраці у Харківській області    днями проведено рейд у супермаркеті  «BASKET» за адресою м. Харків Гімназійна Набережна буд.26 з питань дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудових договорів, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та з метою здійснення контролю за дотриманням вимог Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», Податкового кодексу України, Закону України   від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших нормативно-правових актів у сфері обігу підакцизних товарів.

   У ході проведення перевірок, опитано працівників, що здійснювали трудові обов’язки у закладах. Від надання будь - яких пояснень ті відмовлялися, ряд працівників покинули приміщення маркету. Надавати  свої трудові та медичні книжки співробітники відмовились, мотивуючи це тим, що працюють кілька днів, або взагалі перший день, чи на стажуванні.                                     

   За результатами проведених спільних дій, ГУ ДПС у Харківській області  було розпочато фактичну перевірку, за результатами якої встановлено ряд порушень та будуть вжиті заходи згідно діючого законодавства. Окрім цього, проведено роз’яснювальну роботу перед роботодавцями та працівниками з питань необхідності офіційного працевлаштування та виплати заробітної плати.