Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Зворотній зв'язок за телефоном «гаряча лінія»

опубліковано 21 липня 2021 о 16:15

Неабияку популярність серед харків’ян та мешканців Харківської області мають сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія». Ці заходи регулярно проводяться і керівництвом Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області. Під час таких заходів платники податків можуть поставити будь-які питання, які їх цікавлять, та стосуються оподаткування або діяльності податкової служби.

Цього разу на дзвінки, що надходили під час «гарячої лінії», відповідав Голова Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області Ігор Суханов.

Платники зверталися, зокрема, із запитаннями стосовно інспекційних перевірок суб’єктів господарювання контролюючими органами, які проводилися нещодавно в нашому місті.

Ігор Суханов повідомив, що найближчим часом Громадською радою буде проведено опитування підприємців з метою встановлення достовірності повідомленої інформації.

Нагадуємо, що за телефонами «гарячої лінії» (057)782-17-46 та 094-942-47-46 можна отримати консультації з питань оподаткування або повідомити про ситуації, які виникають під час спілкування з контролюючими органами. Графік проведення таких заходів оприлюднюється у групі "Громадська рада при ГУ ДПС у Харківській області" та у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/groups/1696304043960890/).