Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податківці взяли участь у відкритті всеукраїнської виставки «ХарківBeauty»

опубліковано 02 вересня 2021 о 12:59

Заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Євген Огієнко і начальниця управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Харківській області Інесса Якименко та члени Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області взяли участь у відкритті традиційної, всеукраїнської виставки «ХарківBeauty».

Керівники привітали учасників з Днем підприємця, який святкується у першу неділю вересня і цього року випадає на 5 число. Побажали успіхів у бізнесі, гарних контрактів, розвитку і процвітання. Висловили упевненість, що підприємці і надалі будуть сумлінними платниками податків і звернули увагу на те, що у виставковій залі працюють фахівці Головного управління податкової служби Харківщини, які можуть надати консультації з приводу отримання якісної інформації від спеціалістів служби.

 

 

Також, серед учасників і відвідувачів виставки упродовж трьох днів роботи заходу будуть розповсюджуватися друковані матеріали з питань одноразового декларування, впровадження РРО та ПРРО, і податкової знижки.