Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податкова служба Харківщини, Громадська рада при Головному управлінні ДПС і «Дія. Бізнес» провели семінар для платників податків

опубліковано 27 жовтня 2021 о 14:43

Цього разу під час заходу порушувалися питання порядку звітування підприємцями, правильності оформлення найманих працівників, нарахування та сплати ЄСВ, застосування «касових апаратів».

Окремо податківці розповіли про одноразове (спеціальне) добровільне декларування. Так, Наказом Міністерства фінансів України від 02.08.2021 № 439, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19.08.2021 за № 1090/36712, затверджено форму декларації та порядок її подання. Наказ, форма декларації та Порядок надання одноразової добровільної декларації вже розміщено на сайті ДПС України та субсайті Головного управління ДПС у Харківській області.

Окрім того, на семінарі виступив радник Голови Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області з податкових питань Олександр Кірш. Він розповів про формування договірних цін та їх підтвердження.

Слід зазначити, що подібні заходи користуються не аби якою популярністю. Чисельність їх учасників з кожним разом збільшується.

Наступний спільний семінар заплановано на 24 листопада поточного року.