Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податкова служба Харківщини, Громадська рада при Головному управлінні ДПС і «Дія. Бізнес» провели спільний семінар для платників податків

опубліковано 24 листопада 2021 о 14:19

Фахівці Головного управління ДПС у Харківській області разом із Громадською радою при ГУ ДПС у Харківській області провели семінар для представників бізнесу. Захід відбувся у рамках співпраці з «Дія. Бізнес» в онлайн форматі.

Під час семінару роз’яснювалися питання заповнення та надання форми 20-ОПП,  обговорювалися нюанси ведення бізнесу підприємцями, порушувалася тема застосування «касових апаратів». Також учасників семінару ознайомили з можливістю задекларувати статки,  з яких не сплачувалися податки (одноразове (спеціальне) добровільне декларування), та розповіли про  отримання податкової знижки за певними витратами.

Спікерами від податкової служби виступили профільні фахівці Головного управління ДПС у Харківській області Наталія Биканова та Юлія Микитенко.

Своєю чергою радник Голови Громадської ради Олександр Кірш розповів про аспекти роботи підприємців на спрощеній системі оподаткування. Він окремо зупинився на відносинах між орендарем та орендодавцем, видах діяльності, які можна проводити єдинникам, а також на змінах у застосуванні РРО, що впроваджуються з 1 січня 2022 року.

Нагадаємо, що спільні семінари за участі фахівців Головного управління ДПС у Харківській області разом з Громадською радою та «Дія. Бізнес» проводяться щомісяця в останню середу. Анонси заходів розміщуються на офіційному субсайті податкової та власних сторінках організацій у соціальних мережах.