Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Знайомтеся: сумлінні платники податків Харківщини 2020 року

опубліковано 03 грудня 2021 о 14:40

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВО ОВЕН» яке очолює Євгеній Анакін було засновано у 2007 році.

Завдяки сучасному оснащенню, завод є передовим в Україні серед вітчизняних виробників контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (далі – КВПіА). Тільки ОВЕН має повний цикл безперервного виробництва і тестування продукції, що забезпечує високий рівень надійності та якості виробів, які випускаються. На підприємстві працює власна метрологічна служба та випробувальний центр.

Відділ тестування - один із найбільш важливих підрозділів компанії ОВЕН де продукція проходить випробування на вібростійкість і відповідність кліматичним нормам. Головна увага приділяється випробуванням на електромагнітну сумісність та завадостійкість.

У 2013 році у м. Харків введено в експлуатацію новий цех з випуску продукції ОВЕН, потужності якого дозволили збільшити ефективність підприємства вдвічі, а також оптимізувати терміни постачань КВПіА на всій території країни.

За порівняно короткий час ОВЕН став компанією номер один серед українських виробників засобів промислової автоматики. До складу підприємства входить: конструкторське бюро, дослідне виробництво та завод з серійного випуску продукції.

Широка дилерська мережа, власний відділ активних продажів, наявність складських запасів та ефективна логістика дають можливість компанії оперативно та безперебійно здійснювати постачання продукції, що забезпечує високий рівень якості обслуговування споживачів.

Сумлінному підприємству притаманне високе почуття відповідальності та націленість на результат, а вірити в успіх дозволяє велика кількість клієнтів та партнерів, які віддають перевагу сьогодні.