Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податківці провели черговий відео-урок на податкову тематику

опубліковано 13 січня 2022 о 10:59

Відбувся перший в цьому році онлайн-урок для учнів гімназій, ліцеїв та шкіл м. Харкова, у рамках освітнього проєкту Tax School Kharkiv. До заходу приєдналися 35 учбових закладів, представники яких на постійній основі беруть учать у зазначеному проєкті.

Цього разу навчання складалося з двох частин. У першій частині податківці розповіли про Кампанію декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році. Дітям, зокрема, повідомили хто повинен подати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік та хто має право це зробити для отримання податкової знижки.

Також учням роз’яснили відмінність між декларуванням доходів громадян та одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням, що наразі відбувається в Україні.

Для закріплення отриманих знань учасникам заходу було продемонстровано відеоматеріал, підготовлений фахівцями Головного управління ДПС у Харківській області, на тему декларування громадянами доходів за минулий рік.

Другу лекційну частину уроку для школярів провів радник Голови Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області Олександр Кірш, заслужений економіст України, член-кореспондент Академії економічних наук України. Він детально розповів про оподаткування доходів громадян від реалізації або оренди рухомого та нерухомого майна, від отримання спадщини та подарунків, дивідендів тощо.